LG G Watch satışa sunuldu

Teknoloji Firmaları
LG’nin aylar öncesinde gün yüzüne çıkardığı ancak, haziran ayında gerçekleşen Google I/O etkinliğinde resmen tanıtılan yeni akıllı saati G Watch dünyanın birçok noktasında satışa sunuldu. Teknolojioku...
EMOJİLE

LG’nin aylar öncesinde gün yüzüne çıkardığı ancak, haziran ayında gerçekleşen Google I/O etkinliğinde resmen tanıtılan yeni akıllı saati G Watch dünyanın birçok noktasında satışa sunuldu. Teknolojioku’nun haberine göre tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Google Play’de 229$ fiyatıyla listelenen akıllı saat; ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hindistan, Avustralya, Japonya ve Güney Kore, Meksika, Brezilya, Rusya, Singapur ve Yeni Zelanda’da kullanıcılar buluştu. Google Play sanal mağazasında olduğu gibi 229 dolardan satışa sunulan akıllı saatin önümüzdeki haftalarda ülkemize de uğraması bekleniyor.

Android Wear işletim sistemiyle çalışan ve Android 4.3 Jelly Bean üzeri tüm cihazlarla Bluetooth bağlantısı üzerinden eşleştirilen LG G Watch modelinde 1.65-inç büyüklüğünde 280 x 280p çözünürlüklü ekran, 1.2GHz’de çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili depolama ve 400mAh kapasiteli pil yer alıyor. 9.95mm kalınlık ve 63 gram ağırlığında olan akıllı saat ayrıca suya ve toza karşı dirençli bir yapıya sahip. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur