LG 3D gören tablet yapacak

Teknoloji Firmaları
Google, geçtiğimiz dönemlerde 3D algılayıcılar ile çalışan Project Tango teknolojili prototip bir telefon ve tablet geliştirmişti. Project Tango adlı bu prototipler, mobil cihazların iç mekan ve harek...
EMOJİLE

Google, geçtiğimiz dönemlerde 3D algılayıcılar ile çalışan Project Tango teknolojili prototip bir telefon ve tablet geliştirmişti. Project Tango adlı bu prototipler, mobil cihazların iç mekan ve hareket algılama yeteneklerini, hiç olmadığı kadar geliştirmeyi hedefliyordu. Akşam’da yer alan haberde Google I/O geliştirici konferansında ise Google ATAP (Google’ın İleri Teknolojiler ve Ürünler) ekibi, Project Tango donanımlı bir tableti LG işbirliği ile gelecek yıl kullanıcıya sunacaklarını açıkladı.

Tabletin kullanıcılara neler sunacağı tam olarak belli değil ancak, Project Tango özelliklerinin ilk başta oyunlarda kullanılacağı; projenin ise çeşitli oyun motorlarına entegre edileceği söyleniyor. Kullanıcılar, özellik sayesinde etrafının 3D haritasını çıkarıp, bunu oyun alanı gibi kullanabilecek. Tabletin teknik özellikleri arasında 7 inç ekran, Nvidia Tegra K1 işlemci, 4 GB bellek, 128 GB depolama birimi, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 LE ve 4G LTE, üç boyutlu algılayıcılar yer alıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme