Killzone şimdiden 2 milyondan fazla sattı

Teknoloji Firmaları
Dünya genelinde 4,2 milyon satan PlayStation 4’ü satın alan oyuncuların yarısı, yeni konsollarıyla birlikte, Killzone Shadow Fall’u da satın aldı.   Akşam’ın haberine göre, PlayS...
EMOJİLE

Dünya genelinde 4,2 milyon satan PlayStation 4’ü satın alan oyuncuların yarısı, yeni konsollarıyla birlikte, Killzone Shadow Fall’u da satın aldı.  

Akşam’ın haberine göre, PlayStation platformlarına özel olarak geliştirilen Killzone serisi, Interplanetary Strategic Alliance (ISA) ve Helghast İmparatorluğu’nun arasındaki mücadeleyi konu alıyor. Devam oyunu olan Killzone Shadow Fall, ISA’nın kalesi olarak bilinen Vekta gezegeninde geçiyor. Oyuncular, Black Hand’in gezegeni yok etmesine mani olmak için çeşitli mücadelelere göğüs geren Vekta Hükümeti’nin istihbarat subayı Lucas Kellan olarak oynuyor.

Guerrilla Games, oyunun Kuzey Amerika ve Avrupa’daki çıkışından sonra, tek oyunculu ve çok oyunculu modlar için daha iyi destek sunabilmek adına güncellemeler yayımlamaya devam ediyor. Ekip ayrıca şu an Killzone topluluğu için iki ücretsiz çok oyunculu haritayı hazırlarken, aynı zamanda ek özellikler içeren bir adet çok oyunculu ek paket için de çalışmalar sürüyor. İndirilebilir içeriğin çıkış tarihleri kısa bir süre sonra duyurulacak.

PS4’e özel 30’dan fazla oyun geliştiriliyor

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios başkanı Shuhei Yoshida “PS4’ün çıkışından bu yana çok sayıda kullanıcının Killzone Shadow Fall’dan keyif aldığını bilmek heyecan verici. Bu oyun, Hollanda’da bulunan Guerrilla Games geliştirici ekibinin yaratıcılığını konuşturduğu ve Sony Computer Entertainment Worldwide Studios’un sunduğu müthiş bir oyun. Sony Computer Entertainment, heyecan verici oyunlar geliştirmeye devam edecek. An itibarıyla sadece PS4’te yaşanabilecek eğlence deneyimleri olarak, içinde Driveclub, inFAMOUS Second Son ve The Order: 1886 oyunlarının da dâhil olduğu 30’dan fazla oyun geliştiriliyor.” dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur