Jobs’un En Büyük Hayali!

Teknoloji Firmaları
Steve Jobs’ın ölümünün ardından Pazartesi günü okurlara sunulması beklenen Steve Jobs’ın biyografi kitabı, daha satışa çıkmamasına rağmen internette kitapla ilgili birçok bilgiye ulaşabilm...
EMOJİLE

Steve Jobs’ın ölümünün ardından Pazartesi günü okurlara sunulması beklenen Steve Jobs’ın biyografi kitabı, daha satışa çıkmamasına rağmen internette kitapla ilgili birçok bilgiye ulaşabilmek mümkün. Özellikle Jobs’ın son nefesine kadar Android’i yok edeceği açıklaması, günlerdir haber sitelerini meşgul ediyor.

Washington Post’ın haberine göre ise kitaptan sızan bilgiler bununla da sınırlı değil. Jobs’ın son günlerde üzerinde çalıştığı bir diğer proje yeni bir televizyon sistemiydi. Jobs’ın biyografisini kaleme alan Walter Isaacson, son röportajında Jobs’ın yeni bir televizyonu hayal ettiğini ve bu TV’nin en önemli özelliğinin kolay kullanılabilirliği olacağını dile getirdiğini kaydetti. Jobs’ın hayalindeki TV, iCloud teknolojini kullanarak diğer Apple cihazlarıyla da bağlantılı çalışabiliyor.

iPod ile müzik dünyasını baştan aşağı değiştiren Jobs’ın benzer şekilde bu yeni TV projesiyle neleri değiştirebileceğini öngörmek gerçekten de güç.

Apple’dan henüz yeni bir TV ile ilgili açıklama gelmiş değil.

Milliyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme