İşte internete sızan iPad Pro

Teknoloji Firmaları
Apple’ın iPad Pro adını alması beklenen geniş ekranlı tablet modeline ait olduğu iddia edilen taslağı internete sızdı. Daha önce de Apple ürünlerine ait fotoğrafları piyasaya sürülmeden önce yay...
EMOJİLE

Apple’ın iPad Pro adını alması beklenen geniş ekranlı tablet modeline ait olduğu iddia edilen taslağı internete sızdı. Daha önce de Apple ürünlerine ait fotoğrafları piyasaya sürülmeden önce yayınlayan Fransa merkezli Nowhereelse.fr isimli internet sitesi iPad Pro’ya ait olduğu iddia edilen taslağını okuyucularıyla paylaştı. Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen geniş ekranlı iPad modeline ait olduğu iddia edilen görüntülerin Apple adına üretim yapacak şirketin bir çalışanı tarafından paylaşıldığı belirtiliyor.

NTV’nin haberine göre İpad Pro adını alması beklenen ürüne ait prototipi inceleyen uzmanlar, ürünün 6.9 ila 7.5 mm incelikte bir kasaya sahip olacağını ve 12.2 ila 12.9 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağını belirtiyor. Eğitim ve iş dünyasının hedef alınarak üretileceği düşünülen yeni tablet modeli hakkında ortaya atılan iddialar hakkında ABD merkezli teknoloji devinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bugüne kadar 9.7 ve 7.9 inç ekran büyüklüğüne sahip iPad modelleri üreten Apple’ın bu yeni modeli sayesinde bir süredir eski popülaritesini kaybeden tablet satışlarını artırmayı hedeflediği düşünülüyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur