İşte Geleceğin Teknolojileri

Teknoloji Firmaları
Galeriye gitmek için tıklayınız Teknolojide yeni nesil ürünler adına ABD’de kurulu Silikon Vadisi’nde büyük bir ekiple çalışan Ericsson’un mühendisleri geleceği şeffaf ekran, hareket...
EMOJİLE

Galeriye gitmek için tıklayınız

Teknolojide yeni nesil ürünler adına ABD’de kurulu Silikon Vadisi’nde büyük bir ekiple çalışan Ericsson’un mühendisleri geleceği şeffaf ekran, hareketli kamera, algılayıcı ve sanal gerçeklik tarafında görüyor…

Yetiştirdiği öğrencilerden Google, Cisco, HP, Sun Microsystems ve Yahoo gibi bilgisayar ve yeni ekonomi devlerini çıkaran Stanford Üniversitesi’nde geçen hafta düzenlenen uluslararası inovasyon forumunda önümüzdeki yıllarda teknoloji dünyasına damgasını vuracak yeni ürün ve servisler masaya yatırıldı.

Stanford hocalarının yanı sıra Facebook, Verizon, Sprint, Ericsson’dan mühendis ve tepe yöneticilerin sunumlarıyla katıldığı “Ericsson İnovasyon Forumu” adlı etkinlikte yeni nesil bilgisayarlar, cep telefonları, yaşam alanları ve sanal alemin hangi yöne doğru gittiğine yönelik ipuçları paylaşıldı.
Geleceğin ürünlerine bakıldığında küçülen boyutlar, incelen ekranlar, onlarca farklı teknolojinin tek cihaza sığdığı ürünler dikkat çekiyor. Tüm ürünlerin ortak noktasında ise yüksek hızda genişbant internet bağlantısı yatıyor.

CAMDAN YANSIYAN LAPTOP!

Yüksek çözünürlükte şeffaf ekran teknolojisiyle tasarlanan laptop (taşınabilir bilgisayar) kategorisinin dört bir köşesinde kamera ve algılayıcalar yer alıyor. Kullanıcı bu ekrandan internette dilediği içeriğe anında ulaşacak, her an her yerden video konferans teknolojisi sayesinde kesintisiz iletişim kuracak.

HT

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme