iPhone 4G Geliyor

Teknoloji Firmaları
iPhone ile cep telefonu dünyasında devrim yaratan Apple’ın dördüncü nesil iPhone’ları yakında piyasaya çıkarabileceği yönündeki haberler, iPhone tutkunlarını heyecanlandırdı. Telefonun öze...
EMOJİLE

iPhone ile cep telefonu dünyasında devrim yaratan Apple’ın dördüncü nesil iPhone’ları yakında piyasaya çıkarabileceği yönündeki haberler, iPhone tutkunlarını heyecanlandırdı.

Telefonun özelliklerine ya da piyasaya çıkış tarihine ilişkin resmi bir açıklama henüz yapılmadı, ancak tahminler Apple’ın iPhone tutkunlarına ‘sabit batarya’ sorunu çözülmüş, kamerası güçlendirilmiş bir cihaz sunacağı yönünde.

Almanya’nın önde gelen bilgisayar dergilerinden “Computer Bild” de yer alan bir haberde, dördüncü nesil iPhone’un muhtemelen nisan ayında Güney Kore‘de tanıtılacağı belirtildi.

Haberine kaynak olarak hem “Korea Times” gazetesini, hem de Fransız ekonomi dergisi “Challenges”ı gösteren dergi, yeni çıkan cep telefonlarının piyasada oluşturduğu baskı yüzünden, yeni nesil iPhone’ların piyasaya çıkış tarihinin öne çekilebileceğine dikkat çekti.

iPhone 4G’nin özellikleri

Farklı bilişim portallarından derlenen bilgilere göre, yeni nesil iPhone’ların eski nesillerden en büyük farkı değiştirilebilir batarya özelliği olacak. Ayrıca görüntülü konuşmayı olanaklı kılan ön kamera, 5 megapiksel foto kamera ve çift çekirdekli işlemcinin de yeni iPhone’un özellikleri arasında yer alması bekleniyor.

Ekranında OLED teknolojisi olacak bu yeni Apple ürününün, daha güçlü belleğine rağmen daha ince görünmeyi başararak, iPhone severleri bir kez daha heyecanlandıracağı tahmin ediliyor. Bilişim portallarında yeni iPhone 4G‘nin bellek kapasitesinin 128 GB olabileceği de belirtiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme