iPad Pro’nun fiyatı “yok artık” dedirtiyor!

Teknoloji Firmaları
Apple geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan yeni nesil tableti iPad Pro‘nun 11 Kasım itibariyle çevrimiçi mağazasında satışa sunulacağını doğruladı. iPad Pro bu tarihten bir hafta son...
EMOJİLE

Apple geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan yeni nesil tableti iPad Pro‘nun 11 Kasım itibariyle çevrimiçi mağazasında satışa sunulacağını doğruladı.

iPad Pro bu tarihten bir hafta sonra ise Apple mağazalarında tüketicilere sunulacak. Tabletin yanında aynı zamanda stylus kalem Apple Pencil ve Apple’ın yeni akıllı klavyesi Smart Keyboard da satın alınabilecek.

12.9 inç retina ekrana sahip olan iPad Pro’nun kalbinde, 64 bit masaüstü sınıfı mimariye sahip üçüncü nesil yeni yonga seti A9X bulunuyor. Cihaz gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulacak.

Apple daha önce iPad Pro’nun 32GB Wi-Fi modelinin ABD’de 799 dolar, 4G’li 128GB kapasiteli versiyonunun ise 1.079 dolara satılacağını doğrulamıştı. Ayrıca Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen 949 dolarlık fiyat etiketine sahip bir 32GB’lık model de bulunuyor.

Cihazın Türkiye fiyatları ise, tahmin edildiği gibi bir hayli yüksek olacak. 32 GB’lık Wi-Fi modeli, yani başlangıç modeli 2.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulacak. En üst model olan 128 GB’lık Wi-Fi + 4G modelin fiyatı ise,4.099 TL olacak. /chıp

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme