iPad İsteyenler Sabretmeli

Teknoloji Firmaları
Birçok yeni özellik ve daha geniş bir ekrana sahip olması beklenen iPad3’ün, 7 Mart’ta teknoloji dünyasına tanıtılması bekleniyor. Eski modeliyle aynı fiyattan satılması beklenen iPad3&rsq...
EMOJİLE

Birçok yeni özellik ve daha geniş bir ekrana sahip olması beklenen iPad3’ün, 7 Mart’ta teknoloji dünyasına tanıtılması bekleniyor. Eski modeliyle aynı fiyattan satılması beklenen iPad3’ün (veya iPad4G hatta iPad2S’de olabilir) piyasaya sürülmesine çok az bir süre kalmışken, analistler tüketicilere sabırlı olmaları konusunda altı önemli uyarıda bulundu.

İşte 7 Mart’a kadar beklenmesi için gereken nedenler:

1-iPad3, büyük olasılıkla beklendiği gibi 7 Mart’ta tüketicilere tanıtılacak. Hatta, Wall Street Journal ve New York Times, Apple’ın 7 Mart’ta San Francisco’da bir iPad etkinliği düzenleyeceğini duyurdu bile.

2-iPad3, 7 Mart’ta tanıtılmasının ardından, en fazla iki hafta içinde ABD ve ardından Avrupa ile diğer kıtalarda satışa sunulacak. Apple’ın Ekim 2011’de hayatını kaybeden efsane CEO’su Steve Jobs, iPad2’yi 2 Mart 2011’de tanıtmış, ürün 11 Mart’ta piyasaya sürülmüştü.

3-Yeni iPad eski modelinden daha ucuz veya aynı fiyatta olacak. İlk iPad 499 dolara piyasaya sunulmuştu. İkinci iPad’de aynı fiyattan satıldı. iPad3’ün de aynı fiyattan satılması veya daha ucuz olması bile mümkün.

4-Yeni iPad, eski modeline göre daha hızlı ve daha iyi görünüme sahip olacak. Görünümünün iPad2’ye benzemesi büyük bir ihtimal olsa da, çift çekirdekli A6 işlemciye sahip olacak iPad3, çok daha hızlı olacak.

5-iPad2 almakta ısrar edenler daha az para ödeyecek. iPad3’ün piyasaya sürülmesinin ardından, iPad2 raflardaki yerini daha düşük bir fiyatla koruyacak. Bu miktarın, 400 dolar olması bekleniyor.

6-Birkaç hafta sabrederek çok daha iyi bir iPad sahibi olacaksınız. Bugüne kadar iPad sahibi olmak için çok beklemiş bile olsanız, biraz daha sabrederseniz aynı fiyata çok daha iyi bir iPad kullanacaksınız.

Ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme