iOS’un yeni güncellemesi yayınlandı

Teknoloji Firmaları
2 haftayı aşkın süre önce güncelleme yayınlayan Apple, mobil cihazları için yeni bir güncelleme getirdi. Düşük çaplı yeni güncelleme olan iOS 9.3.4 yayınlandı. ‘Ayarlar > Genel > Yazılım G...
EMOJİLE

2 haftayı aşkın süre önce güncelleme yayınlayan Apple, mobil cihazları için yeni bir güncelleme getirdi. Düşük çaplı yeni güncelleme olan iOS 9.3.4 yayınlandı.

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme‘ adımlarını takip ederek yükleyebileceğiniz güncellemenin boyutu sadece 25 MB. Apple bu sürpriz güncelleme için “iPhone’unuz veya iPad’iniz için önemli bir güvenlik güncellemesi sağlar ve tüm kullanıcılar için önerilir.” ifadesini kullanıyor.
iOS 9.3.4 sürümünü yükleyebilen cihaz listesi ise şu şekilde:

iPhone: 4s, 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus

iPad: 2, 3, 4, Air, Air 2, mini, mini 2, mini 3, mini 4, Pro, Pro 9.7

iPod: Touch 5

Bu güncellemeyi öncekilerden farklı kılan önemli bir nokta var. Bildiğimiz üzere önceki güncellemeler gelmeden önce beta sürümü yayınlanıyordu. Böylece yeni bir güncellemenin geleceğinden haberimiz oluyordu. Lakin Apple bu kez güncellemeyi doğrudan yayınlamayı tercih etti.
iOS 10 güncellemesine ise kısa bir süre kaldı. Bildiğimiz üzere bu yeni sürüm, iPhone 7 ile birlikte yayınlanmaya başlayacak. iOS 10 ile birlikte gelecek yenilikleri aşağıdaki haberlerimizden takip edebilirsiniz.Ynişafak-

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme