iOS 10.3 güncellemesi yayında

Teknoloji Firmaları
AirPods kullanıcıları bundan böyle iPhone’ları üzerinden kulaklıklarının o anki veya bilinen en son konumunu görüntüleyebiliyor. Bir ya da iki kulaklıkta ses çalarak kullanıcılar AirPods’larını kolayc...
EMOJİLE

AirPods kullanıcıları bundan böyle iPhone’ları üzerinden kulaklıklarının o anki veya bilinen en son konumunu görüntüleyebiliyor.

Bir ya da iki kulaklıkta ses çalarak kullanıcılar AirPods’larını kolayca bulabiliyor. Siri de güncellemeyle yeni yeteneklere kavuşuyor. Ödeme uygulamalarıyla fatura ödeme ve fatura durumunu denetleme desteği sunuluyor.

Araç çağırma uygulamalarında zamanlama desteği, otomobil üreticisi uygulamalarıyla; arabanın yakıt seviyesini ve kilit durumunu denetleme, ışıkları yakma ve kornayı etkinleştirme desteği güncellemenin sunduğu diğer yenilikler arasında.

iOS 10.3 güncellemesi tüm bu yeniliklerin yanında CarPlay’de de yeni özellikleri kullanıcılara sunuyor. En son kullanılan uygulamalara kolay erişim için kestirmeler, Apple Music Şu An Çalınan ekranı, Sıradaki’ne ve o an çalınan parçanın albümüne erişim sağlıyor.

Apple Music’te günlük elle hazırlanmış listeler ve yeni müzik kategorileri de iOS 10.3 güncellemesinde karşımıza çıkıyor. iTunes filmlerini bir kere kiralayıp diğer cihazlarınızda izlemenize de imkan sağlayan iOS 10.3 diğer iyileştirmeler ve sorun gidermelerini de içeriyor. -Star

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme