İnternet ile D-Smart Dünyası Tek Faturada

Teknoloji Firmaları
Bu durum da kişilerin artık sürekli internete bağımlı bir şekilde yaşamasına sebep olurken gidilen her ortamda internete ihtiyaç duyuluyor. Bu doğrultuda işlerinden ya da okullarından evlerine dönen k...
EMOJİLE

Bu durum da kişilerin artık sürekli internete bağımlı bir şekilde yaşamasına sebep olurken gidilen her ortamda internete ihtiyaç duyuluyor. Bu doğrultuda işlerinden ya da okullarından evlerine dönen kişilerin ihtiyacı olan interneti sağlayan farklı firmalar varken kişiler kendileri için en iyi teklifi sunan firmada karar vermek istiyor. Bu aşamada ilk olarak kişiler, internetin hızına, kotasına ve sunduğu diğer hediyelere bakarken sürekli olarak kopma sorunu yaşanmaması ve bunun gibi sorunlar ile karşılaşılmaması için de doğru seçimlerini dikkatli bir biçimde gerçekleştiriyorlar.

İnternet ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler küçük bir araştırma yaptıklarında en mantıklı teklifin D-Smart firmasından geldiğini rahatlıkla görebiliyorlar. Bunun sonrasında dsmart dünyası sınırsız internet bir arada kampanyasının şartları incelenirken hem sunulan fiyatların uygun olması hem de internet paketinde kişilerin hız ya da kota ile ilgili bir sorun yaşamaması çok büyük bir önem taşıyor. Kişiler D-Smart başvurularını yaptıklarında hem sınırsız internetlerini hem de D-Smart dünyasının sunduğu özel kanalları rahatlıkla elde ederken bunun sonrasında farklı bir ödemeleri olmadan bu şekilde devam edebiliyorlar. Her iki hizmet tek fatura indirgenirken kişiler bu faturayı düzenli olarak yatırarak sorunsuz bir şekilde internete girip, televizyonlardan D-Smart izleyebiliyorlar.

Bu paket içerisinde sunulan internet sınırsız olarak kişilere ulaştırılırken bunun yanı sıra belirli bir adil kullanım kotası yer alıyor. Bu kota firma tarafından 50 GB olarak belirlenmişken bu kota aşıldığından dahi ekstra bir ücret ödenmiyor. Yalnızca kişiler bu aşamadan sonra interneti biraz daha düşük bir hızla kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu adil kullanım kotasını 50 GB arttırmak için kişilerin 8 TL ödemesi istenirken çoğu kişi bu adil kullanım kotası yeterli oluyor. Buna ek olarak kişiler 8 ile 10 Mpse arasında değişen hızlar ile internetlerini kullanıyorlar. Bu kullanımda kişiler hızdan da memnun kalmazlarsa 10 TL karşılığında hızlarını 2 katına çıkarma şansları bulunuyor.

İnternet konusunda kararlarını veren kişiler D-Smart dünyası içerisinde kendilerine uygun olan kanalları satın almaya başlıyorlar. Bu aşamada ilk olarak hangi tarzda kanallardan hoşlandıklarını kişilerin belirlemesi gerekiyor. Kişiler hangi pakete üye olurlarsa olsunlar 1 aylık süre boyunca tüm kanallar ücretsiz olarak kişilere sunuluyor. Bu sayede kişiler bu kanalların tamamını takip edere rahatlıkla kendileri için en uygun kanalların hangisi olduğuna karar verebiliyorlar. Bunun sonrasında ise bu paketleri ve interneti içeren kampanyalar için başvuruları gerçekleşmiş oluyor. Kişiler D-Smart dünyası içerisinden sinema kanallarını, dizi kanallarını, belgesel kanallarını ve spor kanallarını rahatlıkla satın alarak zamanlarını en eğlenceli şekilde değerlendirebiliyor. Çok uygun fiyatlarla d’smart üyeliklerini tamamlayan kişiler de oldukça memnun bir şekilde bu kampanyayı kullanmaya devam ediyor.

Bu kampanyaların tamamında kişilerin belirli sürelerde taahhüt vermeleri gerekiyor. Aksi halde fiyatlar yüksek olurken birçok kampanya olumsuz şekilde sonuçlanıyor. Bu sebeple de kişiler ilk olarak 24 ay kampanyaya üye olarak kalma sözü veriyor ve D-Smart başvurularını gerçekleştiriyorlar. Sonrasında yetkili kişiler internet üzerinden yapılan başvurularda verilen adrese gelerek D-Smart internet ve televizyon kurulumlarını gerçekleştiriyorlar. Bu kurulumlarda yetkililerin herhangi bir ücret talebi olmazken kişiler uydu alıcılarına sahip olmuyorlar. Uydu alıcılar adreslerde evlere konulsa da üyelik sonrasında bu cihazlar yetkililer tarafından geri alınıyor. D-Smart kullanmayan kişilerin bu uydu alıcısına ihtiyaçları olmadığından da bu bir sorun olarak görülmüyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur