İki Teknoloji Devi Ortaklığa Mı Gidecek?

Teknoloji Firmaları
Keskin gözlü bir kullanıcının dikkatinden kaçmayan bir detaya göre Microsoft, microsoft-sony.com adlı domain adını satın aldı. Microsoft ve Sony arasında herhangi bir ortaklığı şimdiye dek duymadık, a...
EMOJİLE

Keskin gözlü bir kullanıcının dikkatinden kaçmayan bir detaya göre Microsoft, microsoft-sony.com adlı domain adını satın aldı. Microsoft ve Sony arasında herhangi bir ortaklığı şimdiye dek duymadık, ancak bu gelişme yakın zamanda ortaya çıkacak bir ortaklığın habercisi de olabilir.

NeoGaf kullanıcıları, microsoft-sony.com ve sony-microsoft.com adreslerinin "Corporate Domains, Inc." yoluyla "Microsoft Corporation Domain Administrator" tarafından kaydedildiğini keşfetmiş. Bu bilgilerin microsoft.com ve diğer 45.000 Microsoft domaini ile eşleşmesi dikkat çekiyor. Bununla beraber Microsoft’tan gelen herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor. Hatta olası bir ortaklık konusunda söylenti bile yok.

Ancak bu domain kaydı, sonraki Microsoft konsolunda bir ortaklığa gidileceği veya Sony’nin Windows Phone cep telefonları üreteceği anlamını taşıyabilir.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme