İçinde Jobs Varsa, Çok Satar

Teknoloji Firmaları
Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Apple’ın efsane patronu Steve Jobs hakkında yazılan bir kitap, bu yılın en çok satanlar listesinin tepesinde yer alabilir. Steve JobsSteve Jobs’un biy...
EMOJİLE

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Apple’ın efsane patronu Steve Jobs hakkında yazılan bir kitap, bu yılın en çok satanlar listesinin tepesinde yer alabilir.

Steve JobsSteve Jobs’un biyografisi, bugün ABD’deki kitabevlerinde rafları doldurdu. Kitap, Pazar günü Apple’ın online kitap mağazası iBooks’ta satışa çıktı ve Amazon’un e-kitap okuyucusu Kindle için dijital piyasaya sürüldü.
 
Kitap şu anda Amazon.com’da en çok satanlarda 1 numara ve aynı zamanda e-kitap olarak da en çok satılanların başında geliyor. İnternet satış sitesi Amazon’un sözcüsü, Steve Jobs’un bu aralar en çok konuşulanlar arasında yer aldığını, bu nedenle de Jobs biyografisinin 2011 yılında en çok satan kitap olmasını beklediklerini söyledi.
 
Sektörün uzmanları, kitabın dijital versiyonunun satışlarının önümüzdeki 6 ay içinde kağıt baskı satışlarını geçeceğini tahmin ediyor.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme