Her yere taşınabilen IP kamera

Teknoloji Firmaları
IP kameralar genellikle ofislerde güvenlik, evlerde ise denetim amaçlı kullanılıyor. Bu nedenle sabit olmayan, taşınabilir bir kamera kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Hareket ve ses algılama, hı...
EMOJİLE

IP kameralar genellikle ofislerde güvenlik, evlerde ise denetim amaçlı kullanılıyor. Bu nedenle sabit olmayan, taşınabilir bir kamera kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Hareket ve ses algılama, hızlı video akışı, 150Mbps bağlantı hızı gibi gelişmiş özelliklere sahip olan TL-SC3230N, ayrıca akıllı telefon, tablet bilgisayar gibi farklıcihazlarla da görüntülere erişim olanağı sunuyor.

TL-SC3230N IP kamera, ev ya da ofise kurulduktan sonra istenilen her yerden kameranın olduğu ortamı izlemek mümkün. Kullanıcı dünyanın neresinde olursa olsun, bir web tarayıcı ya da akıllı telefon yardımıyla kameraya ulaşıp, 150Mbps hız sayesinde görüntüleri canlı olarak izleyebilir ya da isterse bir SD karta bu görüntülerikaydedebilir. Hareket ve ses algılama özelliği olan kamerada ayrıca zaman programlama seçeneği de sunuluyor.

HD Görüntü Kalitesi, Çoklu Depolama Seçenekleri…

TL-SC3230N IP kamera, 1.3M piksel, yüksek çözünürlüklü bir görüntüye sahip. Elde edilen yüksek kalitedeki görüntüleri sıkıştırma olanağı da sağlayan ürün, videobüyüklüğü ne olursa olsun görüntü kalitesinden ödün vermeden video dosyasını sıkıştırıp arşivleyebiliyor. H.264 codec teknolojisini destekleyen ürün ile hem bant genişliğinden tasarruf ediliyor, depolama alanında yer kazanılıyor, hem de belirli bir bit hızı için daha büyük görüntü kalitesi elde ediliyor.

TL-SC3230N IP kameranın önemli bir başka özelliği ise üzerinde bir mikro SD kart yuvasının bulunması. Bu sayede görüntüleri depolamak ya da arşivlemek mümkün oluyor. Ayrıca, uzaktan izleme konusunda da çoklu ortam desteği sağlayan ürün ile kullanıcılar bir Android tabanlı akıllı telefon ya da 3G bağlantılı bir tablet bilgisayar ile de kameraya ve görüntülere ulaşabiliyor. 

Ürün ile birlikte gelen yazılım birden fazla kamerayı yönetmeye olanak sağlıyor. Bu da özellikle çok sayıda kamera yerleştirilen başta ofisler olmak üzere ortamlardakullanıcılara önemli bir destek sağlıyor. TL-SC3230N, 64 kameraya kadar destek veriyor. Bu kameralar tek bir ekrandan izlenebiliyor.     

TP-LINK Türkiye tarafından satışa sunulan TL-SC3230N IP kameranın bazı teknik özellikleri ve fiyatı ise şöyle:

TL-SC3230N Kablosuz IP Kamera

– 1.3M piksel (1280 x 1024 çözünürlük) kamera,

– 150Mbps hızında kablosuz 802.11 b/g/n bağlantı

– Mikro SD kart yuvası

– H.264 codec desteği

– Çoklu uzaktan görüntüleme desteği (3G telefonlar, dizüstü ve tablet bilgisayarlar üzerinden canlı video izleme)

– Hareket ve ses algılama, zaman programlama özellikleri

– E-posta ya da FTP ile uyarı desteği

– 10x dijital zoom

– 2 yönlü ses desteği

– Gelişmiş SSL/HTTPS şifreleme ve IP filtresi (kötü niyetli saldırılara karşı koruma)

– 64 kameraya kadar eşzamanlı izleme desteği veren ücretsiz yönetim yazılımı

– Hızlı ve kolay kurulum

– Fiyat: 350 TL (KDV dahil)

Uzmanabi.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme