GTA 5 PC’ye kapılarını kapadı

Teknoloji Firmaları
Son günlerde GTA 5 üzerine gelen söylenti ve sızıntı haberler artmaya başlamıştı ki oyunun yayıncı firması Take-Two’dan kısa ve öz bir açıklama gecikmedi. Uzman Abi’nin haberine göre ...
EMOJİLE

Son günlerde GTA 5 üzerine gelen söylenti ve sızıntı haberler artmaya başlamıştı ki oyunun yayıncı firması Take-Two’dan kısa ve öz bir açıklama gecikmedi. Uzman Abi’nin haberine göre Take-Two Interactive’in Başkanı Karl Slatoff, giderek artan GTA 5’in PC versiyonu söylemleri üzerine, “An itibarıyla bu konuda söylenecek bir şey gerçekten yok” dedi ve PC kapılarını şimdilik kapatmış oldu.

Tabii bu açıklama, GTA 5’in PC’ye hazırlanmadığı anlamını taşımıyor. PC ve diğer platformlar için hazırlanıyor, ancak şu aşama itibarıyla açıklama yapacak doğru zaman olmadığı düşünülüyor olabilir.

GTA 5 ile ilgili yaptığımız son haberimizde, oyunun Super Gamer isimli sitede PC, PS4 ve XOne için de listelendiğinden, çıkış tarihi olarak da 13 Haziran 2014’ten bahsetmiştik. Beklentiler, Rockstar’ın GTA 5’i bu yıl içinde en azından PC’ye de getireceği yönünde. GTA 5, şu an PS3 ve X360 platformları için satışta.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme