Google’nin Zaferi

Teknoloji Firmaları
Google’ın 50 milyon indirilme sayısına ulaşan ilk mobil uygulaması, arama devinin GPS özellikleri bulunduran Google Maps aracı oldu. Tüm Android cihazlarda bulunan bu uygulamanın 50 milyon baraj...
EMOJİLE

Google’ın 50 milyon indirilme sayısına ulaşan ilk mobil uygulaması, arama devinin GPS özellikleri bulunduran Google Maps aracı oldu. Tüm Android cihazlarda bulunan bu uygulamanın 50 milyon barajını aşması şaşırtıcı değil ancak asıl önemli olan kullanıcıların bu uygulamadan çokça faydalanmaları.

2008’de Android’le beraber piyasaya çıktığında Android cihazlar için Google Maps’in, sokak seviyesinde bulunduğunuz yeri gerçek zamanlı olarak kullanıcıya ulaştırması ve GPS cihazları gibi özellikleri barındırması uygulamayı oldukça kullanılabilir kıldı. Android kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen uygulama, bir bar ya da restoran gibi yerleri bulmak için bile kullanılır oldu.

Her Android telefonda bir tane olduğunu düşünürsek 50 milyon sayısı kulağa çok fazla gelmiyor olabilir ancak uygulamanın işlevselliği kullanıcıyı memnun etmeye yetiyor.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme