Google Yeni Tasarımına Geçti

Teknoloji Firmaları
Dünyanın en büyük internet şirketi olan Google’da değişim sezonu açıldı. İlk olarak yeni sosyal ağ hizmetini devreye sokan Google dün gece yarısı itibariyle yeni tasarımına geçti. Kendisini ünlü...
EMOJİLE

Dünyanın en büyük internet şirketi olan Google’da değişim sezonu açıldı. İlk olarak yeni sosyal ağ hizmetini devreye sokan Google dün gece yarısı itibariyle yeni tasarımına geçti.

Kendisini ünlü eden basit ve kullanışlı tasarımlarıyla övünen Google bu tarzdan yine vazgeçmedi. Gri, beyaz ve kırmızı tonlarının toplandığı yeni tasarım da Google’ın ücretsiz hizmetleri ön plana çıkartılmış.

Firmanın daha fazla kullanılmasını istediği özelliklere artık ulaşmak daha kolay. Arama yapmak için ‘enter’ tuşuna gerek kalmadan kullanım da yapılan bu sistem, finans, alışveriş ve gerçek zamanlı arama gibi pek kullanılmayan özelliklerin erişimini daha kolay hale getirmiş.

Yeni Google arayüzü aynı zamanda işletim sistemini de andırıyor. ChromesOS ile birlikte şirket potansiyelini iyice artıran Google bu yeni tasarımıyla arama motoru olduğu kadar yazılım ve internet firması da olduğunu da insanlara göstermek için uğraşmış.

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme