Google TV’de Hayal Kırıklığı

Teknoloji Firmaları
Büyük umutlarla geliştirilen Google TV’nin daha tam hazır olmadan piyasaya sürüldüğü iddia ediliyordu. Son yaşanan olaylar da bu iddiaların gerçek olduğunu kanıtlar nitelikte. Google TV’yi...
EMOJİLE

Büyük umutlarla geliştirilen Google TV’nin daha tam hazır olmadan piyasaya sürüldüğü iddia ediliyordu. Son yaşanan olaylar da bu iddiaların gerçek olduğunu kanıtlar nitelikte.

Google TV’yi Denedik

Logitech’in Google TV için hazırladığı Revue adlı cihazdan geçtiğimiz çeyrek boyunca tüm dünyada sadece 5 milyon $ gelir elde ettiğini açıklaması, Google TV’nin başarısının sorgulanmasına yol açtı.

Beklentilerin Çok Altında

Aynı dönem için Logitech’in cihazdan beklentisinin 18 milyon $ olduğu belirtiliyordu. Bu beklentiden %72 daha az bir gelir elde eden Logitech’in büyük hayal kırıklığı içinde olduğu söyleniyor.

Google ise henüz durumun kötü olduğunu düşünmüyor. Google yetkilileri internet bağlantılı televizyonların daha yeni yeni ortaya çıktığını, kullanıcıların bu yeni teknolojiye alışmalarının zaman alabileceğini ve sabırlı olunması gerektiğini belirtti.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme