Google Quickoffice artık ücretsiz

Teknoloji Firmaları
Quickoffice Microsoft Office belgeleri üzerinde çalışmana, yeni belgeler oluşturmana ve tüm bunları Google Drive’da depolamana olanak tanıyor. Quickoffice 2012′nin haziran ayında Google tarafından sat...
EMOJİLE

Quickoffice Microsoft Office belgeleri üzerinde çalışmana, yeni belgeler oluşturmana ve tüm bunları Google Drive’da depolamana olanak tanıyor. Quickoffice 2012′nin haziran ayında Google tarafından satın alınmıştı ve Google’ın ücretli Business uygulama paketinin içerisinde yer alıyordu. Ve artık herkes için ücretsiz!

Yeni Quickoffice uygulaması yeni bir ikona, ZIP klasörleri oluşturma yeteneğine ve Excel ile PowerPoint desteğine sahip. Ayrıca Google Drive entegrasyonu da hiç olmadığı kadar iyileştirilmiş.

Eğer yarına kadar Google hesabınla Quickoffice’i indirirsen Google sana 2 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğin 10 GB Drive alanı hediye edecek.

Android’in yanı sıra iOS 5 ve üzeri işletim sistemiyle çalışan iPhone, iPod Tocuh ve iPad’ler Quickoffice’i indirebilirler. Uygulamayı Apple App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsin.

Akşam

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme