Google Play’e aile paylaşımı işlevi geliyor!

Teknoloji Firmaları
Google’ın Play Store’a yapacağı bir güncellemeyle uygulamaları ve oyunları aile üyelerinizle paylaşmanız daha kolay bir hale gelecek. Play Store uygulamasının 5.12 sürümünde ...
EMOJİLE

Google’ın Play Store’a yapacağı bir güncellemeyle uygulamaları ve oyunları aile üyelerinizle paylaşmanız daha kolay bir hale gelecek.

Play Store uygulamasının 5.12 sürümünde yapılan incelemeler, ailelere özel bir kitaplık işlevinin yolda olduğunu gösteriyor. Android Police‘e göre bu işlev, bir hesap sahibinin ailesini oyun, uygulama, TV şovları ve Google Play’den satın alınan diğer içerikleri paylaşmak üzere davet etmesine izin veriyor.

Chıp onlıne’ın haberine göre Apple’ın uygulama mağazası App Store da, ailesindeki herkes için uygulama satın almak isteyen ebeveynlere bu olanağı tanıyan bir işlev sunuyordu. Play Store’da keşfedilen kodlar, ana hesabın sahibinin hangi tür denetimlere sahip olacağının ipucunu vermiyor. Ancak Google’ın geçmişte çocuk hesaplarıyla ilgili verdiği ipuçları, çocukların hesaplarının daha çok kısıtlamaya sahip olabileceğini göstermişti.

Henüz aktif olmayan kodlar, ailenizdeki veya ailenizin dışındaki bir kullanıcı için uygulama hediye alma işlevinin de ipucunu veriyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme