Gmail’den Önemli Mailler Atağı

Teknoloji Firmaları
Google’ın e-posta hizmeti olan Gmail yeni bir özelliği hizmete sundu ve kullanıcıların artık özel, önemli postaları  işaretli olarak görmelerini sağladı. Priority Inbox adı verilen özellik ...
EMOJİLE

Google’ın e-posta hizmeti olan Gmail yeni bir özelliği hizmete sundu ve kullanıcıların artık özel, önemli postaları  işaretli olarak görmelerini sağladı.

Priority Inbox adı verilen özellik sayesinde kullanıcılar farklı renkli oklar ile e-posta’larını ayırabilecekler. Sarı ok mesajın önemli ve okunmamış olduğunu işaret ediyor. Gri işaret ise mesajın önemli, okunmuş ya da arşivlenmiş olduğunu gösteriyor. Gmail eğer e-posta’yı önemsiz olarak görürse işaretlemiyor.

Mesajın neden önemli olarak işaretlendiğini anlamak içinse fare imlecinizi ilgili işaretin üzerine getirmeniz yeterli. Eğer bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız Priority Inbox tab’ına gelip No Markers opsiyonunu, Importance Markers kısmından kaldırabilirsiniz. Öte yandan Important (Önemli) mesajlarınızı da arama opsiyonu ile aramanız mümkün.

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme