Foursquare yeni baştan yazıldı

Teknoloji Firmaları
Kullanıcı tavsiyelerinin, check-in’lerin, fotoğraf paylaşımlarının ve akıllı algoritmaların eklenmesiyle mekan tavsiyelerini şekillendirecek. Yeni Foursquare tamamen kullanıcıların beğenilerine ...
EMOJİLE

Kullanıcı tavsiyelerinin, check-in’lerin, fotoğraf paylaşımlarının ve akıllı algoritmaların eklenmesiyle mekan tavsiyelerini şekillendirecek. Yeni Foursquare tamamen kullanıcıların beğenilerine odaklanacak. Artık nerede olursanız olun, Foursquare sizin zevkinizle uyuşan bir mekan mutlaka bulacak. 

Uzmanabi’nin haberine göre yenilenen uygulamayla birlikte, bugünden itibaren geçmişte yapılan tüm check-in’ler, arkadaş listeleri, fotoğraf paylaşımları da şimdiden kullanıcıların üçte ikisinin kullanmaya başladığı Swarm’a aktarılıyor. Eğer hala Foursquare kullanarak check-in yapıyorsanız, check-in yapmaya devam etmek için Swarm’u indirmeniz gerekiyor.

Geçmişte check-in (tik) işaretinden yola çıkılarak hazırlanan Foursquare logosu yenilenen uygulamada, şehri keşfetmek isteyenlere süper güçler kazandırdığı düşünülerek harita pini ile süper kahraman amblemlerinin bir karışımı olarak tasarlandı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur