Flappy Bird’den kötü haber!

Teknoloji Firmaları
2014 yılının henüz ilk ayından itibaren yılın en popüler oyunları arasına adını yazdıracak olan ve yakaladığı inanılmaz çıkışıyla kıskandıran oyun Flappy Bird’den kötü bir haber var.  Tekno...
EMOJİLE

2014 yılının henüz ilk ayından itibaren yılın en popüler oyunları arasına adını yazdıracak olan ve yakaladığı inanılmaz çıkışıyla kıskandıran oyun Flappy Bird’den kötü bir haber var. 

Teknolojioku.com’un haberine göre zaman zaman sosyal medyanın dilinden düşmeyen ve tüm dünyada çılgınlarca indirilip oynanan oyun, hem bağımlılık hem de sinir yapıyor. Oyunu geçmeye çalışan fakat başarılı olamayan milyonlarca kullanıcı ilginç tepkilerde bulunuyor. Oyunun yaratıcısı Dong Nguyen ise oyunun gerçekten büyük bir başarı yakaladığını maddi açıdan da çok yüksek rakamlarda gelir getirdiğini dile getirse de birileri veya bir şeylerden rahatsız olmuş olsun ki Twitter hesabından bugün yaptığı duyuruyla birlikte iOS ve Android marketlerden kalkacağını dile getirdi. 

Alınan bu kararın davalarla veya başka bir sebepten ötürü olmadığını, oyun geliştirmeye devam edeceğini dile getirdi. Flappy Bird’ü büyük bir başarı olarak değerlendiren geliştirici kendisinin basit olan hayatını berbat bir duruma getirerek, oyunden nefret ettiğini dile getirdi. Anladığımız şu; kısa zamanda yüksek şan şöhret Nguyen’i rahatsız etti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme