Facebook’tan yeni özellik: Save

Teknoloji Firmaları
Save birkaç gün içinde kullanıma hazır olacak. Facebook, haber akışı sayfanızda gördüğünüz ve saklamak istediğiniz paylaşımları saklamak için ‘Save’ adı verilen yeni bir özellik sundu...
EMOJİLE

Save birkaç gün içinde kullanıma hazır olacak. Facebook, haber akışı sayfanızda gördüğünüz ve saklamak istediğiniz paylaşımları saklamak için ‘Save’ adı verilen yeni bir özellik sundu.

Facebook’un web ve mobil versiyonları için hayata geçirilen bir nevi bookmark (yer imi) özelliği görüyor. Kullanıcıların bakacak vakti olmadığı için hemen kaydetmek veya saklamak isteyeceği paylaşımları, Save ile web ve mobilden daha sonra görüntüleme şansı olacak.

Al Jazeera’nın haberine göre Save edilen paylaşımlar, Facebook arkadaş listesindeki diğer kullanıcılarla da paylaşılabilecek. Yeni içerik, web’de bir paylaşımın sağ üst tarafındaki seçenceklerde, mobilde ise ek ayarları gösteren seçenekle belirecek.

Facebook’un kullanıcılarını daha fazla sayfada tutmayı ve paylaşımları artırmayı hedefleyen yeni özelliği, birkaç gün içinde Android, iOS ve web’de yerini alacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme