Facebook’ta yeni çılgınlık: A Look Back

Teknoloji Firmaları
1.23 milyar üyesiyle dünyanın en büyük sosyla ağlarında biri olan Facebook bir süre önce 10. yaş gününü kutlamış ve kullanıcılarına A Look Back videosu hazırlamak için imkanlar sunmuştu. Bu uygulama F...
EMOJİLE

1.23 milyar üyesiyle dünyanın en büyük sosyla ağlarında biri olan Facebook bir süre önce 10. yaş gününü kutlamış ve kullanıcılarına A Look Back videosu hazırlamak için imkanlar sunmuştu. Bu uygulama Facebook’a ilk üye olduğunuz zamandan günümüze kadar olan zaman dilimini kapsıyor. Bu zaman zarfı içinde fotoğraflarınızı bir video akışı haline gitirebiliyosunuz. 

Uzmanabi.com’un haberine göre, Facebook Baş İşletme Sorumlusu Sheryl Sandberg, Facebook’un bu uygulamasının üyeler tarafından büyük ilgi gördüğünü ve şimdiye kadar yaklaşık 200 milyon kişinin A Look Back videosu izlediğini, bu kişilerin %50’lik diliminin de kendi videolarını izlediğini ve paylaştığını dile getirdi. Sözlerinin sonunda Facebook’u da övmeyi ihmal etmeyen Sandberg, bu rakamın Facebook’un marka gücünü gösterdiğini de söyledi.

İlk 10 yılda büyük gelişim sağlayan Facebook’un asıl bundan sonra neler yapacağı merak konusu. Gelişen mobil teknolojilerin de yardımıyla artık yüz milyonlarca kullanıcı, internete cep telefonları veya tabletlerinden giriş yapıyor. Facebook gibi firmalar da mobil tarafa kaymaya devam ediyor açıkçası. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme