Facebook ve Google + Savaşı!

Teknoloji Firmaları
Bugün ortaya çıkan raporlara göre Facebook, Google’ın hızla büyüyen sosyal ağı Google+’ın davetiylelerini engelliyor olabilir. Bir Google çalışanı tarafından kaydedilen videoda (aşağıdaki ...
EMOJİLE

Bugün ortaya çıkan raporlara göre Facebook, Google’ın hızla büyüyen sosyal ağı Google+’ın davetiylelerini engelliyor olabilir.

Bir Google çalışanı tarafından kaydedilen videoda (aşağıdaki bağlantıdan seyredebilirsiniz) paylaşılan durum güncellemelerinin diğer bir hesapta göründüğü, ancak Google+ davetiye bağlantılarının görünmediği gösteriliyor. Bu ise Facebook’un Google+ bağlantılarını bilerek engellediği düşüncelerini akla getiriyor.

Ancak Facebook, sorunu tekrarlayamadığını söyleyerek iddiaların gerçek olmadığını savundu. Şirket, bunun daha önce paylaşılan bağlantıların tekrar görünmesini engelleyen filtreleme teknolojisi yoluyla engellenmiş olabileceğini söylüyor.

Bir kısım kitle ise, bunun Google’ın kullanıcıları Google+’a çekmek için çevirdiği bir numara olduğunu iddia ediyor. CNET de bu sorunu tekrarlamayı başaramazken, Google yöneticisi Vic Gundotra’nın Google+ tartışma konusundaki kullanıcılar, karışık bildirilerde bulunmuşlar.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme