Facebook Messerger Windows Phone versiyonu çıktı

Teknoloji Firmaları
Facebook Messenger iOS ve Android‘den sonra şimdi Windows Phone‘dan da kullanılabilecek. Sosyalmedya.co’nun haberie göre bugün Windows Phone uygulama mağazasında yayınlanmaya başlayan Facebook M...
EMOJİLE

Facebook Messenger iOS ve Android‘den sonra şimdi Windows Phone‘dan da kullanılabilecek.

Sosyalmedya.co’nun haberie göre bugün Windows Phone uygulama mağazasında yayınlanmaya başlayan Facebook Messenger ile sonunda Windows Phone kullanıcıları uzun süredir talep ettikleri uygulamaya kavuşmuş olacaklar. Böylelikle Facebook Windows Phone kullanıcılarını da mesajlaşma platformuna katarak gittikçe rekabet koşulları zorlaşan mesajlaşma uygulamaları arasında elini kuvvetlendirmeye çalışıyor.

Diğer yandan WhatsApp’i satın alarak büyük ses uyandıran Facebook’un Messenger uygulamasından vazgeçeceği iddiaları da böylelikle çürüyor. Zira Windows Phone uygulamasını da yayınlayarak mobili ele geçirmeye çalışan Facebook’un Messenger’dan vazgeçmeye niyeti yok gibi gözüküyor.

Facebook Messenger Windows Phone uygulamasının özelliklerine baktığımızda ise iOS ve Android’den pek farkı olmadığı görülebiliyor. Windows Phone kullanıcıları uygulama üzerinden grup sohbetleri oluşturabilecek, arkadaşlarına fotoğraf ve sticker gönderebilecek ve diğer tüm bilinen Messenger özelliklerinden faydalanabilecek.

Facebook’un masaüstü Windows bilgisayarlarından Messenger uygulamasını kaldırmasının hemen ardından resmi mobil uygulamasını yayınlaması ise sosyal ağın artık tüm kullanıcıları mobile yönlendirme isteği yatıyor gibi gözüküyor. Windows Phone cihazına Facebook Messenger’ı yüklemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme