Facebook Messenger’a yeni özellikler eklendi

Teknoloji Firmaları
Kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden Facebook arkadaşlarıyla anlık iletişim kurmasını sağlayan Facebook Messenger uygulaması tekrar güncellendi. Android ve iOS destekli cihazlarla uyumlu FB Messeng...
EMOJİLE

Kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden Facebook arkadaşlarıyla anlık iletişim kurmasını sağlayan Facebook Messenger uygulaması tekrar güncellendi. Android ve iOS destekli cihazlarla uyumlu FB Messenger’ın kullanıcılar için sunduğu en son yenilik sesli arama özelliğiydi. Yeni gelen 4.2 sürümlü güncellemeyle ise kullanıcılar, bundan sonra daha kolay bir şekilde video ve fotoğraf gönderebiliyor.Stuff.com’un haberine göre yeni sürümde uygulamadaki her şey ön planda  ve merkezde olduğundan fotoğraf çekip veya sesli mesaj kaydedip göndermek daha kolay ve hızlı bir hale geldi.

Güncellemenin sağladığı diğer avantajlar arasında; telefonundaki videoları gönderebilme veya gönderilen videoları doğrudan uygulamanın içinde oynatabilme yer alıyor. Sohbet sırasında, konuşmadan ayrılmadan fotoğraf çekip, tek dokunuşla gönderilebiliyor. Kişilerin adlarını arama çubuğuna girerek insanlar ve gruplar hızlıca bulunabiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme