Dünyayı İstanbul’dan Yönetecek

Teknoloji Firmaları
Microsoft Corporation’ın Kurumsal Başkan Yardımcılığı görevine Ali Faramawy getirildi. Microsoft açıklamasına göre, Faramawy, 3 kıtada 79 ülkenin yer aldığı Microsoft Orta Doğu ve Afrika (MEA) b...
EMOJİLE

Microsoft Corporation’ın Kurumsal Başkan Yardımcılığı görevine Ali Faramawy getirildi.

Microsoft açıklamasına göre, Faramawy, 3 kıtada 79 ülkenin yer aldığı Microsoft Orta Doğu ve Afrika (MEA) bölgesini İstanbul ofisinden yönetmeye devam edecek.
 
Ali Faramawy, yeni görevinde Microsoft’un dünya çapında operasyonlarını yürüttüğü 13 merkezinden biri olan MEA Bölgesi’ndeki çalışmalarından sorumlu olmaya devam edecek. MEA Bölgesi’nin, 7 yıldır yöneticiliğini sürdüren Faramawy, atamadan önce Microsoft International Başkan Yardımcılığı ve Microsoft Ortadoğu ve Afrika Başkanlığı görevini üstleniyordu.
 
Microsoft International Başkanı Jean Philippe Courtois, Ali Faramawy’ın MEA’da hükümetler, iş dünyası ve bölge toplumları ile etkin işbirliklerinin kurulmasında başarılara imza attığını ifade ederek, ”Gelecekte de Ali Faramawy’nin Microsoft’un en etkin elçilerinden biri olarak MEA Bölgesi’ne önemli katkılarda bulunacağına inanıyorum” dedi.
 
Yeni görevine ilişkin açıklama yapan Ali Faramawy, ”MEA Bölgesi genç nüfusu ile oldukça büyük bir potansiyele sahip. Bölgenin ekonomik gelişimi ve istikrarına katkı sağlayabilmek için gençleri doğru araçlar, bilgi ve altyapı ile buluşturarak yetişmiş iş gücüne dönüşmeleri için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme