DELL’den Kurumsal Çözümler

Teknoloji Firmaları
Dell Türkiye, 22 Nisan’da Bebek Chilai’de düzenlediği bir toplantıyla en yeni kurumsal çözümlerini tanıttı. Değişen iş gücünün işle ilgili yazılım, uygulama ve verilere her an, her yerde e...
EMOJİLE

Dell Türkiye, 22 Nisan’da Bebek Chilai’de düzenlediği bir toplantıyla en yeni kurumsal çözümlerini tanıttı. Değişen iş gücünün işle ilgili yazılım, uygulama ve verilere her an, her yerde erişme gereksinimlerine cevap vermek için dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve iş istasyonlarını da içeren yeni bilgi işlem çözümleri görücüye çıkarıldı.

2013’e kadar dünyadaki işgücünün üçte biri mobil hale gelecek

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Dell Türkiye Kurumsal Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Murat Mediçeler, çalışanların işle ilgili veri ve uygulamalarla bağlantı kurma, bu veri ve uygulamalara erişme yöntemlerinin hızla değiştiğini söyledi. "İşgücü her geçen gün daha dağınık ve global hale geliyor. IDC, 2013 senesine kadar dünyadaki iş gücünün üçte birinin mobil hale geleceğini öngörüyor. Biz de Dell olarak hem kurumsal hem de bireysel tarafta sunduğumuz ürünlerle Türkiye’nin önemli bir oyuncusu durumundayız" diyen Mediçeler Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yer alan Türkiye’nin Rusya ile beraber bölgedeki en önemli iki ülkeden biri olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl kurumsal tarafta satışların 3 katına çıktığını ifade eden Mediçeler, aynı şekilde server tarafında da ürün satış adetlerinin 3 katına çıktığını belirtti; "Geçen yıldan bu yıla satışlarımız yüzde 100 oranında arttı ve son çeyrekte Dell olarak notebook pazarında 2 numaraya yükseldik. Bundan 2 yıl önce Dell ilk 10’da yer almıyordu; server tarafında 3. sıradayız yüzde 10’un üzerinde bir pazar payımız var, notebookta da aynı şekilde yüzde 10’un üzerinde bir pazar payına hakimiz. Yatırımlarımızın meyvelerini topladık ve yatırımlarımıza sürdürmeye devam edeceğiz".

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme