“Daha Da Sony Ürünü Almam!”

Teknoloji Firmaları
PS3 kırıldığından bu yana Sony’nin başı hacker’larla dertte… Hatta geçtiğimiz günlerde Sony, George Hotz’a önce dava açmış, sonrasında da efsane PS3 hacker’ıyla anlaşma y...
EMOJİLE

PS3 kırıldığından bu yana Sony’nin başı hacker’larla dertte… Hatta geçtiğimiz günlerde Sony, George Hotz’a önce dava açmış, sonrasında da efsane PS3 hacker’ıyla anlaşma yoluna gitmişti. İşte o hacker, George Hotz, Sony’yi bundan böyle boykot ederek Sony’nin herhangi bir ürününü almayacağını söyledi.

"Sony ürünlerine yasal olmayan yöntemlerle giriş yapma" suçundan yargılanmış olan George Hotz, eğer bundan sonra herhangi bir Sony ürününe sızar ve yakalanırsa 10 bin ile 250 bin dolar arasında değişecek olan bir para cezasına çarptırılacak.

Kendi blogunda konu hakkında yazan Hotz, Sony boykotuna başladığını ve bundan sonra herhangi bir Sony ürünü almayacağını açıkladı. Yazının sonlarına doğru "Sizin de aynısını yapmanızı öneririm." ve "Eğer yakın zamanda bir Sony ürünü aldıysanız, iade edin." şeklinde cümlelerle de insanları Sony ürünü almamaya teşvik ediyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme