Çekimini el hareketiyle yap!

Teknoloji Firmaları
Samsung, Wi-Fi özellikli akıllı dijital fotoğraf makinesi serisinin yeni üyesi MVF900F’yi tanıttı. Cihaz, hareket tanıma özelliği sayesinde uzaktan elle de kontrol edilebiliyor. 180 derece döndü...
EMOJİLE

Samsung, Wi-Fi özellikli akıllı dijital fotoğraf makinesi serisinin yeni üyesi MVF900F’yi tanıttı.

Cihaz, hareket tanıma özelliği sayesinde uzaktan elle de kontrol edilebiliyor. 180 derece döndürülebilen flip-out ekrana sahipMVF900F, F2.5 parlak objektifi ve 16.3megapiksel çözünürlüklü BSI CMOS sensörü ile öne çıkıyor. Cihaz ayrıca çerçeveli fotoğraflar için 25mm’lik geniş açılı objektifiyle az ışıklı ortamlarda bile güzel çekimolanağı sağlıyor.

Zumlamada son nokta

Tümbu özelliklerin yanında ayrıca, boydan çekilmiş otoportreler veya grup fotoğrafları için, hareket algılama sensörü ile çalışan Samsung’un zumözelliğini kullanmak için kullanıcıların elleriyle dairesel bir şekil yapmaları, resmi çekmek için ise ellerini aşağı yukarı hareket ettirmeleri yeterli.

Flu çekimlere son

Cihaz, az ışıklı ortamların yanı sıra, en parlak gün ışığında da kolayca çekimyapabilmek için uygun birmakine. MV900F’in 3.3 inç, geliştirilmiş WVGA AMOLED dokunmatik ekranı, parlak ışıkta da resimlerin net bir şekilde görülmesine olanak sağlıyor.

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme