Call of Duty tutkunlarına güzel haber

Teknoloji Firmaları
Infinity Ward tarafından geliştirilip Activison tarafından dağıtıma sunulan Call of Duty serisinin son bölümü Ghosts oyunu epey ilgi gördü. 5 Kasım tarihinde 60 dolar fiyatla Steam ortamına eklenen oy...
EMOJİLE

Infinity Ward tarafından geliştirilip Activison tarafından dağıtıma sunulan Call of Duty serisinin son bölümü Ghosts oyunu epey ilgi gördü. 5 Kasım tarihinde 60 dolar fiyatla Steam ortamına eklenen oyun, diğer yeni nesil oyunlar gibi sonradan eklenen DLC paketlerini sunacak.

Radikal gazetesinde yer alan haberte belirtildiği üzere Call of Duty: Ghosts için Season Pass adı verilen toplu DLC paketi 50 dolara satışa giriyor.

Oyuncuların alışık olduğu üzere Season Pass ile daha henüz olmayan ve satılmayan DLC paketleri tek bir set halinde toplu olarak indirimle satılıyor. Season Pass ile ilgili paylaşıma sunulan aşağıdaki videoda görüldüğü gibi pakete her biri farklı multiplayer haritaları içeren dört tane yeni DLC (Onslaught, Devastation, Invasion ve Nemesis), bonus silahlar ve dört parçadan oluşan bir oyun eklentisi dahil olacak.

DLC paketlerinin ne zaman hazır olacağı belirsiz. 

Büyük olasılıkla ilk aşamada sadece Microsoft Xbox 360 ve Xbox One kullanıcılarına özel olarak sunulacaklar. Season Pass alanlara sunulan diğer avantajlarsa yeni bonus multiplayer haritası Freefall erişimi, özel silah görünümleri, oyuncu kartı için arka zeminler. Activision’ın önceki Season Pass’leri de 50 dolardan sunulmuştu. Xbox 360 sahibi olup Season Pass alanlar Xbox One sürümüne geçiş yapabilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme