Bill Gates Tekrar İşinin Başına mı Dönüyor?

Teknoloji Firmaları
Microsoft’un kurucularından olan ve 2008 yılında aktif olarak tam zamanlı çalışmayı bırakan Bill Gates’in şu sıralar ne yaptığı ve şirketin tekrar başına geçip geçmeyeceği konuşuluyor. Şu ...
EMOJİLE

Microsoft’un kurucularından olan ve 2008 yılında aktif olarak tam zamanlı çalışmayı bırakan Bill Gates’in şu sıralar ne yaptığı ve şirketin tekrar başına geçip geçmeyeceği konuşuluyor. Şu an yarı aktif olarak çalışan Bill Gates zaman zaman şirkete geliyor ve yarım zamanlı olarak çalışıyor. Sanırım şirketi bu hale getiren başarının ardından bu rahatlık anlayışla karşılanmalı. Yarım zamanlı olarak çalışsa da halen şirketin karalarında söz sahibi olan Gates arka plandaki etkili güç konumunda.

Gates şu sıralar hayır işleri ile meşgul

Bill Gates şu sıralar eşi Melinda Gates’in 1994 yılında açtığı Bill & Melinda Gates Foundation isimli hayır şirketinde de yoğun şekilde çalışıyor. Gates kendini hayır işlerine adamış gibi görünüyor; son yıllarda zamanının büyük kısmı burada geçiyor. Ortaya atılan Bill Gates’in şirketin başına döneceği iddiaları ise Gates’in temsilcilerince yalanlandı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme