Bazı WhatsApp kullanıcılarına kötü haber

Teknoloji Firmaları
Teknoloji devi WhatsApp’ın açıklamasına göre birçok eski telefonla artık ilişkisini kesiyor. iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacağını duyuran WhatsApp artık telefonları yenilem...
EMOJİLE

Teknoloji devi WhatsApp’ın açıklamasına göre birçok eski telefonla artık ilişkisini kesiyor.

iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacağını duyuran WhatsApp artık telefonları yenileme zamanının geldiğini gösteriyor.

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması, 2017 yılının Haziran ayı itibariyle BlackBerry OS, BlackBerry10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modellerine desteği kesecek. Ancak şirket, Blackberry ve Nokia için farklı bir politika izleyecek.

Android 2.1 ve 2.2 işletim sistemlerini kullanan cihazlara da desteğini de durduracak olan WhatsApp, Windows tarafında Windows Phone 7 işletim sistemini kullanan cihazlara destek vermeyecek.

iPhone 3GS ve iOS 6 için de desteğini kesecek olan WhatsApp, açıklamasında zor fakat doğru bir karar verdiklerini belirtmiş.

Yılın sonunda geride bırakılabileceklerin tam listesi:

Android 2.1 ve Android 2.2;
Windows Phone 7
iPhone 3GS / iOS 6.

Haziran 2017’ye kadar da BlackBerry 10 da dahil olmak üzere, BlackBerry için WhatApp kullanılamayacak; Nokia S40; ve Nokia Symbian S60 da WhatsApp’ın desteklenmeyeceği modeller arasında.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme