Avea’dan Gençlere Büyük Destek!

Teknoloji Firmaları
Mobil teknolojiler, çoklu ortam teknolojileri ve web tabanlı teknolojilerin geliştirilmesine yönelik girişimler, doğası gereği düşük maliyetli ancak yüksek beyin gücü ve bilgi sermayesi gerektiren ala...
EMOJİLE

Mobil teknolojiler, çoklu ortam teknolojileri ve web tabanlı teknolojilerin geliştirilmesine yönelik girişimler, doğası gereği düşük maliyetli ancak yüksek beyin gücü ve bilgi sermayesi gerektiren alanlardır. Bu alanların, özellikle gençlere yönelik olarak desteklenmesi hem mobil iletişim sektörünün gelişimine, hem de bu girişimlerin gerçekleştiği yerel ekonomilerin güçlenmesine katkıda bulunacaktır.

Bir sosyal sorumluluk projesi olan Avea İşim Teknoloji de bu bağlamda mobil iletişim ve bilişim teknolojileri alanında iş fikirleri olan girişimcileri desteklemek üzere tasarlandı. Genç girişimciler, hazırladıkları iş fikirleri ile projeye katılabilir, ön elemeleri geçerek ilk 50 girişimci arasına girebilir, değerlendirmelerin sonucunda ise, kuruluş sermayesi olarak kullanılmak üzere Avea’dan destek fonu kazanma şansı yakalayabilirler.

Sizin de mobil iletişim ve bilişim teknolojileri alanında yenilikçi iş fikirleriniz bulunuyorsa, proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aveaisimteknoloji.com adresini ziyaret ederek ulaşabilir, projeye ücretsiz olarak siz de başvurabilirsiniz.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme