Apple’ın 5 İnç’lik Yeni Cihazı 2013’de

Teknoloji Firmaları
iPhone’un ilk işareti 2001 yılında geldi; iPad nam-ı diğer Tablet Mac iddiası ise 2002 yılında. Her iki cihazın da satışa sunulmasından sonra Apple dünyasında bu denli beklenen bir cihaz olmadı;...
EMOJİLE

iPhone’un ilk işareti 2001 yılında geldi; iPad nam-ı diğer Tablet Mac iddiası ise 2002 yılında. Her iki cihazın da satışa sunulmasından sonra Apple dünyasında bu denli beklenen bir cihaz olmadı; fakat anlaşılan şimdiye kadar. Çünkü Macotakara’nın son iddiasına göre Apple, 5 inçlik Retina Ekran’lı yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor.

Macotakara’nın Çin’deki güvenilir kaynaklarına dayandırdığı haberine göre 5 inçlik Retina Ekran’ında 1600×960 ya da 1280×960 piksellik görüntü sağlayabilen bu cihazın 2013 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bu cihazın ne olacağı konusunda ise tahmin yürüttüğümüzde ilk akla gelen şey büyük iPod Touch olabileceği yönünde. Ancak haberdeki çözünürlükler mevcut iOS cihazlarının çözünürlüklerinden çok daha farklı olduğu için bahsi geçen cihazın iOS’li olması güçleşiyor. Dolayısıyla daha detaylı yeni bilgilere gelene kadar yorum yapmak zor görünüyor.

DonanımHaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme