Apple’a yönelik Akıl Almaz İddia!

Teknoloji Firmaları
Peki bu konudaki iddialar ne yönde ve Apple’a hangi suçlamalar yöneltiyor? Apple’ın Samsung’ a karşı ardı ardına açtığı davalar, bilişim sektörü gündeminin manşetinde yer alıyor. Bil...
EMOJİLE

Peki bu konudaki iddialar ne yönde ve Apple’a hangi suçlamalar yöneltiyor?

Apple’ın Samsung’ a karşı ardı ardına açtığı davalar, bilişim sektörü gündeminin manşetinde yer alıyor. Bilindiği gibi Apple, iPad serisinin en büyük rakibi Galaxy Tab 10.1′in satışını Almanya ve Avustralya’da yasaklamayı başardı.

Alman teknoloji otoritelerinden Webwereld’a göre Apple, mahkemeye sunduğu belgelerde Samsung Galaxy S’in görselleriyle oynayarak sahte kanıt sundu. Bu çok ciddi bir iddia zira büyük elma, inanılmaz yaptırımlarla karşılaşılabilir: Normal şartlar altında; Samsung’un Galaxy S telefonu, Apple’ın iPhone 3GS’ine göre 7 milimetre farkla daha uzun bir telefon. İddialara göre ise Apple, mahkemeye kanıt sunarken Samsung Galaxy S’in boyunu belli ölçüde kısaltarak iPhone 3GS’le aynı ölçüye getirdi.

İddiaların ne kadar doğru veya yanlış olduğunu bilmesek de, Apple’ın ortaya çıkması çok kolay  bu tür bir kanıtla mahkemeye gideceğine ihtimal vermiyoruz.

Mynet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme