Apple İyice Tadını Kaçırdı!

Teknoloji Firmaları
Apple-Samsung savaşı tam bitiyor derken, Apple’dan yeni bir dava haberi daha geldi. Firma hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz dönemde Almanya ve Avustralya başta olmak üzere Galaxy Tab 10.1 tablet...
EMOJİLE

Apple-Samsung savaşı tam bitiyor derken, Apple’dan yeni bir dava haberi daha geldi. Firma hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz dönemde Almanya ve Avustralya başta olmak üzere Galaxy Tab 10.1 tabletin satışını yasaklatmıştı. Samsung bunun üzerine Galaxy Tab 10.1’de bazı değişiklikler yaparak, tableti Galaxy Tab 10.1N adıyla yeniden piyasaya sunmuştu.
 
Bu yenilemenin ardından Avustralya’da tekrar tabletin satışını başlatmak isteyen Samsung’un itirazında, yargıç Lindsay Foster itirazı haklı buldu ve Galaxy Tab 10.1N’in Cuma günü saat 16:00’dan itibaren satışının yapılabileceğini açıkladı. Ancak Apple’ın bu süre içerisinde yine bu karara itiraz etme hakkı bulunuyor.
 
Almanya’da ise durumlar daha karışık gibi görünüyor. Galaxy Tab 10.1N satışlarını Almanya’da da başlatmak isteyen Samsung, Apple’ın yeni davasıyla karşı karşıya kaldı. Almanya mahkemesi 22 Aralık’ta yapacağı duruşmada yeni Galaxy Tab’in satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı konusunda tekrar bir neticeye varacak, bakalım sonuç ne yönde şekillenecek.

ahaber.com
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme