Apple iOS 7.0.6 güncellemesini yayınladı

Teknoloji Firmaları
Apple, büyük çaplı yenilikler ile gelen iOS 7 mobil işletim sistemini güncellemeye devam ediyor. Teknoloji sitelerinde yer alan haberlere göre, iOS 6.1.6 güncellemesinin çok şikayet almasının ard...
EMOJİLE

Apple, büyük çaplı yenilikler ile gelen iOS 7 mobil işletim sistemini güncellemeye devam ediyor. Teknoloji sitelerinde yer alan haberlere göre, iOS 6.1.6 güncellemesinin çok şikayet almasının ardından Apple, iOS 7.0.6 güncellemesini kullanıcılarına sundu.

Geçtiğimiz aylarda bazı cihazlar için sunulan iOS 7.0.5 güncellemesinden sonra şimdi de küçük çaplı hataların giderildiği iOS 7.0.6 güncellemesini yayınladı. Bu güncellemenin daha güvenlik odaklı olduğu öğrenildi.

GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

Sistemde yaşanan küçük sorunların giderildiği ve SSL bağlantısı doğrulama için bir düzeltmenin yer aldığı bu güncellemeyi direk OTA üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bunun için iOS cihazınızdan Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme seçeneğine tıklayıp, güncellemeyi denetlemeniz gerekiyor.

CİHAZINIZI GÜNCEL TUTUN

Güvenlik açıklarının giderildiği bu güncellemeyi mutlaka yükleyin. Ayrıca Apple, yine güvenlik açıklarını giderdiği iOS 6.1.6 güncellemesini de eski cihazları için sundu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme