Apple Bitecek!

Teknoloji Firmaları
Apple, şu sıralar gerek iPad 2 olsun, gerekse de iPhone 5 hakkındaki söylentiler olsun ismini sürekli akıllarda bırakmayı başarıyor. Buna karşılık Electronic Arts’ın kurucusu Trip Hawkins tarafı...
EMOJİLE

Apple, şu sıralar gerek iPad 2 olsun, gerekse de iPhone 5 hakkındaki söylentiler olsun ismini sürekli akıllarda bırakmayı başarıyor. Buna karşılık Electronic Arts’ın kurucusu Trip Hawkins tarafından yapılan açıklamada, Apple’ın saltanatının yakın zamanda sonlanacağı iddia ediliyor.

InqdustryGamers’ın Hawkins ile yaptığı röportajda "Bu bir yıl sürse de, iki yıl sürse de olmak zorunda. Çünkü her şirket belirli bir yükselme sürecinden sonra düşüşe geçer." diye konuşan Hawkins, şu anda firmayı yönetenlerin sadece birer teğmen oldukları ve Steve Jobs’un yerini kolay bir şekilde dolduramayacaklarını da eklerken, Apple’ın patronunun uzun süre yaşamasını dilediğini de aktardı.

"Apple daha açık bir anlayışa sahip olsa belki de her şeyde en iyisi olabilirdi." şeklinde sözlerine devam eden Hawkins, buna rağmen kapalı modelin Apple’ın iOS projesinde herhangi olumsuz bir etki oluşturmadığını da belirtti.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme