Android’li Galaxy NX Türkiye’ye geliyor

Teknoloji Firmaları
3G bağlantı teknolojisine sahip olan Galaxy NX, fotoğrafçılara her an bağlantıda kalma olanağı veriyor. Stuff.com’un haberine göre, görsel haberleşme çağını yakalayan Galaxy NX’te bulunan Fotoğr...
EMOJİLE

3G bağlantı teknolojisine sahip olan Galaxy NX, fotoğrafçılara her an bağlantıda kalma olanağı veriyor. Stuff.com’un haberine göre, görsel haberleşme çağını yakalayan Galaxy NX’te bulunan Fotoğraf Tavsiyesi (Photo Suggest) sayesinde, kullanıcılar, dünyanın dört bir yanındaki fotoğrafçıların çektikleri görüntülerden oluşan devasa bir kütüphaneye ulaşabiliyor.

Galaxy NX’te bulunan Fotoğraf Albümü (Story Album) sayesinde ise özel anlar tek bir dokunuşta bir dizi halinde görülebiliyor ve kullanıcılar unutulmayacak hatıraların tadını çıkarabiliyor; fotoğraflar yeniden çerçevelendirilip boyutlandırılabiliyor. Ayrıca diğer cihazlarda da görüntülenebilen ve paylaşılabilen dijital albümler de oluşturulabiliyor.

Android 4.2 Jelly Bean ile çalışan fotoğraf makinesi, Google Play’deki uygulamalar ile çalışabiliyor. Bu sayede, Galaxy NX kolayca kişiselleştirilebiliyor.

Her ne kadar Android işletim sistemi ile çalışması dikkat çekici olsa da, Galaxy NX özünde başarılı bir fotoğraf makinesi.Gelişmiş Hibrit Otomatik Netleme (AF) Sistemi doğru faz ve kontrastı belirliyor, bu sayede parlak ve canlı çekimler yapılabiliyor; 1/6000 saniye pozlandırma hızı ve saniyede 8,6 kare (fps) fotoğraf kayıt hızıyla, görüntüleri, anında olduğu gibi kaydetmeni sağlıyor.

Az ışıklı ortamlarda bile en parlak ve detaylı görüntüler 20.3MP APS-C Sensör sayesinde yakalanırken, DRIMe IV Görüntü Sinyal İşlemcisi (DRIMe IV Image Signal Processor) ise günümüz fotoğrafçılarının talep ettiği hız ve keskinliği sağlıyor.

Galaxy NX, sahip olduğu True 3D Creator özelliği sayesinde, Samsung’un 2D ve 3D seçenekleri olan 45mm lensiyle 3D videolar ve fotoğraflar çekebiliyor.

Galaxy NX’in Türkiye satış fiyatı henüz açıklanmadı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur