Adidas yeni bir akıllı top yaptı

Teknoloji Firmaları
iPhone ve iPad uyumlu Adidas miCoach Smart Ball uygulamasında şutun şiddeti, topun gidiş ve dönüş yörüngesinin yanı sıra etki noktalarına ait bilgiler yer alıyor. Bu veriler, eğitici yönlendirmel...
EMOJİLE

iPhone ve iPad uyumlu Adidas miCoach Smart Ball uygulamasında şutun şiddeti, topun gidiş ve dönüş yörüngesinin yanı sıra etki noktalarına ait bilgiler yer alıyor. Bu veriler, eğitici yönlendirmeler ile oyuncuların vuruşlarının kuvvetlenmesini ve tekniklerinin gelişmesini sağlıyor.

miCoach Smart Ball uygulaması, oyuncuların vuruş becerilerini artırmaları ve ‘knuckle ball’ vuruşu gibi ileri seviye vuruş tekniklerine ulaşmaları için antrenman programları sunuyor. “Challenge yourself” bölümünde, topa belirli bir hızda vurma, duvar etrafında falso verme veya profesyonel seviyede duran top vuruşu yapma gibi hedefler yer alıyor. Ayrıca “record book” bölümü ile tüm vuruşlar kayıt altında tutuluyor ve gelişim izlenebiliyor.

Adidas Kıdemli Teknoloji Direktörü Christian DiBenedetto konu hakkında şunları söyledi: “Futbolseverlere miCoach Smart Ball gibi bir ürünü sunmaktan gurur duyuyoruz. Akıllı top konseptini ilk tanıttığımızda çok yoğun ilgiyle karşılaşmıştık. Amatör ve profesyonel oyunculardan gelen geri bildirimler de oldukça olumlu. Oyuncuların eğitici futbol topuyla antrenman yapmak istediklerini gördük. Akıllı top, sporcuların performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarladığımız teknolojilere en iyi örneklerden birini teşkil ediyor.”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur