99 dolara PlayStation TV geliyor!

Teknoloji Firmaları
Kullanıcılar PlayStation TV ile birlikte artık PS3, PlayStation One ve PSP oyunlarını doğrudan PlayStation Now servisini kullanarak oynayabilecek. Mylife’da yer alan habere göre; PlayStation TV ...
EMOJİLE

Kullanıcılar PlayStation TV ile birlikte artık PS3, PlayStation One ve PSP oyunlarını doğrudan PlayStation Now servisini kullanarak oynayabilecek. Mylife’da yer alan habere göre; PlayStation TV sahipleri, aynı zamanda internet üzerinden video ve müzik servislerine de erişim sağlayabilecek.

PlayStation 4’ü olan kullanıcılar, PS4’lerini PlayStation TV ile bağlayıp evdeki diğer televizyon ekranında da oyun oynayabilecek. Elbette PlayStation TV yeni bir konsept değil; zira şirket kasım ayında Japonya’da PS Vita TV ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

PS Vita TV’yi başarılı bulan şirket, PlayStation TV adı altında Avrupa ve ABD’de sonbaharda kullanıcılarıyla buluşmayı planlıyor. Cihazın fiyatı ise 99 dolar olarak belirlendi.

Ancak tüketicilerin PlayStation TV’yi kullanabilmeleri için PlayStation DualShock 3 oyun kontrol cihazına sahip olmaları gerekiyor ve 99 dolara temin edilebilen PlayStation TV ile beraber kullanıcılara sunulmuyor

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur