13 dolara akıllı bileklik!

Teknoloji Firmaları
Akşam gazetesinde yer alan habere göre; bu egzersiz bileklikleri gibi kalori, mesafe ve nabız ölçebilmesinin yanı sıra kullanıcısının uyku düzenini de gözlemleyen Mi Band, IP67 sertifikasına sahi...
EMOJİLE

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; bu egzersiz bileklikleri gibi kalori, mesafe ve nabız ölçebilmesinin yanı sıra kullanıcısının uyku düzenini de gözlemleyen Mi Band, IP67 sertifikasına sahip; yani su geçirmez.

Yalnızca 13 dolar fiyatla satışa sunulacak olan Mi Band, tam dolu şarjla 30 gün kesintisiz çalışabiliyor. Xiaomi Mi Band, piyasadaki diğer cihazların zayıf noktası olarak görülen yüksek fiyat ve kısa pil ömrü sorunlarının ikisini de aştığı için bilhassa öne çıkıyor.

Mi Band Xiaomi markalı telefonlarla kullanılabiliyor ve bileklik ile telefonun ekran kilidi açılabiliyor. Mi Band’in renk seçenekleri ise siyah, kırmızı, yeşil, turuncu ve mavi şeklinde sıralanıyor.

Xiaomi bu yıl içerisinde cihazlarını Türkiye’de de satışa sunacak. Telefon ve tabletlerin ülkemizde satılacağına kesin gözüyle bakılırken, Mi Band’in Türkiye’deki teknoloji meraklılarına ulaşıp ulaşmayacağı bilinmiyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur