Yap Tasarımı Kap 10 Bin Lirayı

Otomobil
Otomotiv sektörüne yönelik tasarım yarışmasında başarılı olanlar 10 bin lira ödül kazanacak.BURSA Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhraca...
EMOJİLE

Otomotiv sektörüne yönelik tasarım yarışmasında başarılı olanlar 10 bin lira ödül kazanacak.BURSA Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) desteğiyle hayata…

Otomotiv sektörüne yönelik tasarım yarışmasında başarılı olanlar 10 bin lira ödül kazanacak.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) desteğiyle hayata geçirilen ”Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması”nda toplam 228 bin lira para ödülü dağıtılacak.
Türkiye otomotiv sektöründe ilk kez gerçekleştirilen yarışma için başvurular 22 Ocakta başlayacak.
Tasarımcılar, mucitler ve değerli bir fikri olan herkes için otomotiv sektörüyle ilgili çalışmalarını sunabilecekleri bir platform sağlayan yarışmanın başvuruları 20 Nisana kadar sürecek.
”www.otomotivprojeyarismasi.com” ve ”www.otomotivprojepazari.com” internet adreslerinden bilginin alınabileceği proje pazarı ve tasarım yarışmasında farklı kategorilerde toplam 228 bin lira para ödülü dağıtılacak ve yurt dışında eğitim imkanı sağlanacak.
Kategori birincileri 10 bin, ikincileri 6 bin, üçüncüleri ise 3 bin lira ödül kazanacak.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme