Türkiye’ye Sadece 2 Tane Gelecek

Otomobil
İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati’nin Türkiye temsilcisi FerMas, GranTurismo modelinin sınırlı sayıda üretilecek 450 HP’lik "MC Stradale" versiyonunu, 30...
EMOJİLE

İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati’nin Türkiye temsilcisi FerMas, GranTurismo modelinin sınırlı sayıda üretilecek 450 HP’lik "MC Stradale" versiyonunu, 300 bin eurodan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Mayıs ayından itibaren Türkiye’de satışa sunuyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN!..

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sadece iki adet ithal edilecek olan ve geliştirilen "en hızlı, en hafif ve en güçlü" Maserati modeli unvanına sahip "GranTurismo MC Stradale" 300 km/s;yi aşan son hız değeriyle dikkati çekiyor.

TOFAŞ çatısı altında yer alan FerMas, 2011 yılında tüm dünyada sadece 300 adet üretilecek olan Maserati Gran Turismo MC Stradale’den Türkiye’ye 2011 yılında sadece 2 adet ithal edecek.

0-100 km/s hızlanma zamanı 4,6 saniye olan Maserati GranTurismo MC Stradale, MC12’den sonra Maserati’nin ilk iki kişilik otomobili unvanını taşıyor.

 

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme