Teknolojik Araç Gerçeğe Dönüşüyor

Otomobil
Haberin Foto Galerisi İçin Tıklayınız… Otomobil firmaları daralan satış pastasından daha fazla pay almak için konsept modellerini gerçeğe dönüştürmeye başladı. Bu konudaki en iddialı ürünlerden ...
EMOJİLE

Haberin Foto Galerisi İçin Tıklayınız…

Otomobil firmaları daralan satış pastasından daha fazla pay almak için konsept modellerini gerçeğe dönüştürmeye başladı.

Bu konudaki en iddialı ürünlerden biri ise Honda’nın ilk olarak 2008 yılında tanıttığı OSM konseptiydi. Teknoloji özellikleriyle dikkat çeken araç aynı zamanda farklı tasarımıyla da akıllarda kalmıştı.

Ufak Ve Pratik

1.5 litre i-VTEC motora sahip olan araç 63 beygir gücünde olacak. Daha ufak yer kaplaması için aracın motoru ise aracın ortasında özel bir alanda bulunuyor. 2 kişilik tasarlanan bu pratik araç 2012 yılı için seri üretime geçmeye hazırlanıyor.

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in haberine göre Honda OSM konsepti, ufak boyu sayesinde park sorunu yaşatmıyor. Özel bir yol bilgisayarı kullanılacak olan araçla ilgili yeni bilgiler ise önümüzdeki haftalarda Honda’nın düzenleyeceği basın toplantısında ortaya çıkacak.

Haber 7

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur