Son 10 Yılın En İyi Otomobili

Otomobil
Bugatti Veyron 16.4 ve 16.4 Grand Sport’un, dünya otomotiv basınının önde gelen iki yayını BBC televizyonu Top Gear programı ve ABD’de yayımlanan Robb Report dergisi tarafından ”Son ...
EMOJİLE

Bugatti Veyron 16.4 ve 16.4 Grand Sport’un, dünya otomotiv basınının önde gelen iki yayını BBC televizyonu Top Gear programı ve ABD’de yayımlanan Robb Report dergisi tarafından ”Son 10 yılın otomobili” olarak açıklandığı bildirildi.

GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

Konuya ilişkin açıklamaya göre, dünya otomotiv basınının en saygın yayınları arasında yer alan İngiliz BBC televizyonu Top Gear programı Bugatti Veyron 16.4’ü, ünlü Amerikan lüks yaşam dergisi Robb Report ise Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport’u On Yılın Otomobili olarak ilan etti.

Her iki yayın da Bugatti Veyron 16.4 ve Grand Sport’un tüm sınıflandırmalara meydan okuyarak, tarihteki yerlerini ve itibarlı şöhretlerini tümüyle hak ettiklerini açıkladı.

Robb Report’un seçici jürisi de üstü açık versiyon olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport’un ”On Yılın Otomobili” olarak bütünüyle standart oluşturduğunu ifade etti. ”Estetik ve güç” misyonunu yerine getirmesi nedeniyle jüri üyelerinin övgüsünü toplayan araç, jürinin tamamının oyunu aldı.

internethaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur